Naše deti sa zapojili do krásnej športovej akcie Podvysoká ,, v behu", ktorá sa niesla v priateľskej atmosfére a podpory všetkých zúčastnených.
Podujatie sa uskutočnilo v spolupráci pána starostu a Základnej školy Podvysoká, za čo im patrí naše poďakovanie.
Deti si počas akcie užili svoj športový výkon. Každý jeden bežec ukázal veľkú snahu, odhodlanie a radosť z pohybu, čo bolo tou najväčšou výhrou.
Na záver všetci bežci získali krásnu medailu a diplom ako pamiatku na tento pekný deň.